facebook


Nasze statystyki

Folder Programów w bazie: 340

User Osób online: 010


Ostatnio dodane

FileZilla 3.49.0
Dodane 24.07.2020 przez Daro

BitComet 1.69
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Google Chrome 84.0.4147.89
Dodane 24.07.2020 przez Daro

WinRAR 5.91
Dodane 24.07.2020 przez Daro

pdfFactory Pro 7.34
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Firefox 78.0.2
Dodane 24.07.2020 przez Daro

K-Lite Codec Pack 15.6.0 Full
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Skype 8.62.0.83
Dodane 24.07.2020 przez Daro

SmartFTP 9.0.2779
Dodane 24.07.2020 przez Daro

IObit Smart Defrag 6.6.0.66
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Grafika - kategorie - programery.pl
Grafika

Katalogowanie i obróbka zdjęć - grafika

Katalogowanie i obróbka zdjęć


ACDSee Photo Editor 17.0 Build 41
ACDSee Photo Editor

ACDSee Photo Editor to program przeznaczona do szybkiej i efektownej obróbki zdjęć cyfrowych. Program oferuje szereg narzędzi i filtrów, za pomocą których można całkowicie zmienić wygląd danego zdjęcia. ACDSee posiada takie funkcje jak: usuwanie efektu czerwonych oczu, ożywianie kolorów, automatyczne wyostrzanie obrazu, ustawianie balansów kolorów, kontrastów itp.


Photo Album 6
Photo Album 6

Photo Album to program do katalogowania zdjęć. Umożliwia tworzenie wirtualnych albumów, obróbkę i retuszowanie zdjęć, poprawa koloru i kontrastu, rotacja zdjęć, likwidacji efektu czerwonych oczu, zmiana formatu itp., dodawanie ramek, łączenie zdjęć w panoramę.


Adobe Photoshop Lightroom 5.2
Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom to program przeznaczony dla profesjonalnych fotografów, pozwala na łatwe importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję, selekcjonowanie i szybkie tworzenie przejrzystych zestawień katalogów zawierających setki zdjęć.


Picasa 3.9.0 Build 135.86
Picasa

Darmowy program do katalogowania i przeglądania zdjęć stworzony przez firmę Google. Picasa automatycznie wyszukuje zbiory znajdujące się na dysku i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, wydrukowanie. Program kataloguje obrazy w formatach JPG, TIF, PSD, BMP i RAW, GIF i PNG oraz filmy w formatach MPG, AVI, ASF, WMV i MOV.


Modelowanie 3D - grafika
Modelowanie 3D


3ds Max 2011
3ds Max 2011

3ds max to jeden z najlepszych i najbardziej znanych programów do tworzenia grafiki trójwymiarowej, renderowania, animowania czy modelowania 3D. Oferuje całą gamę zaawansowanych narzędzi, które w połączeniu z przyjaznym interfejsem doskonale nadają się do pracy dla początkujących użytkowników jak i profesjonalistów.


Blender 2.77
Blender

Blender to bezpłatne narzędzie do tworzenia grafiki trójwymiarowej statycznej, jak również animacji. Jest konkurencyjny do takich pakietów jak 3DS MAX. Dzięki tej aplikacji, modelowanie 3D dostępne jest również dla osób które dysponują słabszym sprzętem. Blender oferuje bardzo duże możliwości. Zaletą tego programu jest uniwersalność, wyposażony został w narzędzia do modelowania 3d, renderingu oraz animacji, umożliwia tworzenie gier oraz aplikacji 3D. Blender jest bardzo popularny w naszym kraju, dlatego też łatwo znaleźć materiały w języku polskim na jego temat.


Pakiety graficzne - grafika
Pakiety graficzne


Adobe Creative Suite 5 Design Premium
Adobe Creative Suite 5 Design Premium

Adobe Creative Suite 5 Design Premium to rozbudowany pakiet zawierający: InDesign CS5, Photoshop CS5 Extended, Illustrator CS5, Flash CS5 Professional, Dreamweaver CS5, Acrobat 9 Professional.


CorelDRAW Graphics Suite X8 18.0
CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

Najnowsza wersja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite. Pakiet zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki.


Microangelo Toolset 6.10.0071
Microangelo Toolset

Program do tworzenia, edycji i zarządzania ikonami i kursorami. W jego skład wchodzą aplikacje takie jak: Studio, Animator, Librarian, Explorer oraz On Display. Animator umożliwia tworzenie animowanych kursorów oraz ikonek.


Programy do malowania - grafika
Programy do malowania


ArtRage Starter Edition 2.5.20
ArtRage Starter Edition

ArtRage 2.5 Starter Edition to darmowa odmiana profesjonalnego narzędzia umożliwiającego malowanie obrazów za pośrednictwem komputera.


TwistedBrush Open Studio 16.24
TwistedBrush Open Studio

TwistedBrush Open Studio, to darmowa wersja aplikacji przeznaczonej do malowania obrazów za pośrednictwem komputera. Program udostępnia cyfrowe odpowiedniki pędzli cechujących się bardzo wysokim stopniem realizmu.


Przeglądarki graficzne - grafika
Przeglądarki graficzne


ACDSee Photo Manager 17.0 Build 42
ACDSee Photo Manager

Jedna z popularniejszych przeglądarek graficznych. Obsługuje ponad 50 formatów graficznych oraz najważniejszych multimedialnych MPEG i MP3. ACDSee wyposażono w wygodną funkcję do zarządzania fotkami.


Exif Reader 3.00
Exif Reader

Darmowy program dla amatorów fotografii. Podczas tworzenia zdjęć w każdym pliku zostaje zapisanych szereg informacji np. nazwa producenta aparatu i jego typ, ustawienie migawki, naświetlania, przesłony, balans bieli, odległość, tryb pracy lampy, datę wykonania zdjęcia itp. Program ten umożliwia odczytanie wszystkich tych informacji.


Galernik NxG 1.5.1
Galernik NxG

Program do tworzenia galerii internetowych. Przeznaczony głównie dla osób, które nie posiadają rozbudowanych umiejętności w zakresie obróbki grafiki czy tworzenia stron WWW. Po wygenerowaniu, galerię można przesłać na serwer internetowy jednym kliknięciem.


IrfanView 4.42
IrfanView

Najnowsza wersja popularnej przeglądarki graficznej o bardzo rozbudowanych możliwościach. IrfanView odtwarza pliki graficzne, multimedialne oraz płyty Video CD.


Jalbum 11.6.3
Jalbum

Program JAlbum automatycznie tworzy miniaturki zdjęć i zapisuje je do projektu jako plik HTML lub prezentację Slideshow. JAlbum działa na platformach Windows, Linux oraz Mac OS X.


XnView 2.36 Extended
XnView

XnView to przeglądarka graficzna uznawana za głównego konkurenta ACDSee i IrfanView. Program posiada konfigurowalny menedżer plików oraz umożliwia wyświetlanie plików zapisanych w aż 400 formatach graficznych.


Rozpoznawanie tekstów OCR
Rozpoznawanie tekstów OCR


ABBYY FineReader Professional 10.0.102.109
ABBYY FineReader Professional

Niezwykle inteligentne, profesjonalne oprogramowanie OCR do tworzenia edytowalnych i przeszukiwalnych plików elektronicznych z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego. ABBYY FineReader 10 daje użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, poprzez przekształcenie ich w dostępne i zdatne do użytku informacje.


FreeOCR.net 3.0
FreeOCR.net

Darmowy program przeznaczony do konwertowania pisma (OCR) widocznego w plikach graficznych do postaci edytowalnego dokumentu tekstowego. Należy pamiętać, że wbudowany silnik do przetworzenia informacji wymaga zdjęcia w rozdzielczości min. 200 dpi i nie jest przystosowany do czytania obrazów z zrzutów ekranu dostępnych w rozdzielczości 72 dpi.


Tworzenie i edycja animacji - grafika
Tworzenie i edycja animacji


Expression Blend 4.0.20901.0 SP1
Expression Blend

Expression Blend to program do tworzenia i edycji zaawansowanej zawartości graficznej wykorzystywanych na stronach internetowych - trójwymiarowych animacji, obrazów oraz tekstu.


FotoMorph 13.8.3
FotoMorph

FotoMorph to darmowe narzędzie służące do tzw. morfingu, czyli tworzenia animacji, w których jeden z obrazów płynnie zmienia się w inny. Praca z programem odbywa się w oparciu o zakładki, za pośrednictwem których użytkownik dodaje do projektu obrazy, a następnie nanosi na nie proste efekty - oprócz morfingu dostępne są m.in. opcje powiększania i zniekształcania.


Gif Animator 7.6
Gif Animator

GIF Animator to program do tworzenia i edycji animowanych GIF'ów. Posiada wiele funkcji ułatwiających tworzenie ciekawych efektów. Program eksportuje pliki do m. in. takich formatów jak: Flash, AVI, MPEG i QuickTime.


Toon Boom Studio 5.0
Toon Boom Studio

Toon Boom Studio to znakomity program przeznaczony dla twórców animacji. W programie tym zostały stworzone między innymi takie filmy jak "The Simpsons", "Go West, A new Lucky Luke Adventure", Piękna i Bestia II czy Król Lew II oraz wiele innych hitów największych światowych wytwórni. Studio, mimo że nie jest aż tak zaawansowanym narzędziem daje jednak również ogromne pole do popisu animatorom.


Tworzenie i edycja grafiki rastrowej - grafika
Tworzenie i edycja grafiki rastrowej


Adobe Fireworks CS5
Adobe Fireworks CS5

Program do tworzenia i optymalizacji wyglądu, wielkości oraz jakości obrazów zarówno rastrowych jak i wektorowych przeznaczonych do bezpośredniego wykorzystania w Dreamweaverze czy Flashu.


GIMP 2.8.8
GIMP

Darmowy program graficzny, który śmiało może konkurować z popularnymi edytorami takimi jak Photoshop czy Paint Shop Pro. GIMP jest rozprowadzany na zasadach Open Source, co znaczy że jest darmowy nawet do komercyjnego użytku. Aplikacja jest przeznaczona zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Przy użyciu GIMP można tworzyć grafikę i logo, zmieniać rozmiary i wycinać fragmenty zdjęć, dokonywać różnych operacji na kolorach, łączyć obrazy stosując warstwy oraz dokonywać konwersji różnych formatów plików graficznych.


IcoFX 2.5
IcoFX

IcoFX to darmowy program do tworzenia i edycji ikon dla systemów Windows. Program dostarcza ponad 40 gotowych efektów, które można wykonać na tworzonej grafice.


Tworzenie i edycja grafiki wektorowej - grafika
Tworzenie i edycja grafiki wektorowej


Adobe Illustrator CS5
Adobe Illustrator CS5

Adobe Illustrator to obok konkurencyjnego CorelDRAW, jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych programów do edycji grafiki wektorowej. Został zaprojektowany pod kątem projektowania i tworzenia ilustracji.


Inkscape 0.47-3
Inkscape

Bezpłatny program do tworzenia grafiki wektorowej. Inkscape bazuje na stworzonym przez W3C formacie SVG opisującym statyczną i animowaną grafikę dwuwymiarową. Tak jak każdy program tego typu oferuje możliwość pracy z krzywymi, obiektami, tekstem itp.


Zrzuty ekranowe - grafika
Zrzuty ekranowe


Gadwin PrintScreen 4.5
Gadwin PrintScreen

Bezpłatny program do tworzenia zrzutów ekranowych. Umożliwia przechwytywanie obrazu z całego pulpitu, zawartości aktywnych okien i sztywno zaznaczonego obszaru.


HyperSnap-DX 7.23.03
HyperSnap-DX

Program zrzutów ekranu z całości lub z wybranej części pulpitu a także z gier oraz programów odtwarzających video czy filmy DVD.


ScreenShooter 4.02
ScreenShooter

ScreenShooter to proste narzędzie do wykonywania tzw. zrzutów ekranowych i udostępniania ich znajomym za pośrednictwem Internetu. Aplikacja umożliwia przechwytywanie zarówno całego pulpitu jak i obszaru wskazanego przez użytkownika.


SnagIt 11.2.1.72
SnagIt

SnagIt to niewykle rozbudowane narzędzie służące do wykonywania zrzutów ekranowych, przechwytywania tekstu z aplikacji i stron WWW, a także nagrywania do pliku video w formacie AVI tego co dzieje się na pulpicie komputera.