facebook


Nasze statystyki

Folder Programów w bazie: 340

User Osób online: 010


Ostatnio dodane

FileZilla 3.49.0
Dodane 24.07.2020 przez Daro

BitComet 1.69
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Google Chrome 84.0.4147.89
Dodane 24.07.2020 przez Daro

WinRAR 5.91
Dodane 24.07.2020 przez Daro

pdfFactory Pro 7.34
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Firefox 78.0.2
Dodane 24.07.2020 przez Daro

K-Lite Codec Pack 15.6.0 Full
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Skype 8.62.0.83
Dodane 24.07.2020 przez Daro

SmartFTP 9.0.2779
Dodane 24.07.2020 przez Daro

IObit Smart Defrag 6.6.0.66
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Programy dla firm - kategorie - programery.pl
Programy dla firm

Ewidencja środków trwałych - programy dla firm

Ewidencja środków trwałych


RAKSSQL Środki Trwałe 2011.0.6.887
RAKSSQL Środki Trwałe

Moduł Środki Trwałe ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację i umarzanie środków trwałych, wyposażenia oraz wartości niematerialnych i prawnych. Program pozwala na wprowadzenie do ewidencji zarówno nowych, jak i częściowo zamortyzowanych środków trwałych wraz z historią ich umorzeń, zmian wartości oraz wykonywanych przeszacowań.


Ramzes Amortyzacja 11.44.01
Ramzes Amortyzacja

Program do ewidencjonowania środków trwałych oraz naliczania odpisów amortyzacyjnych.


Obsługa środków trwałych - programy dla firm
Obsługa środków trwałych


CMMS Maszyna 5.05
CMMS Maszyna

Program CMMS Maszyna należy do grupy systemów CMMS (Computerised Maintenance Management Systems) czyli systemów wspomagających utrzymanie ruchu. Program jest systemem ekspertowym mającym na celu dostarczyć jak największą ilość informacji o parku maszynowym, wyposażeniu i pojazdach.


Ewidencja pojazdów 5.37
Ewidencja pojazdów

Ewidencja Pojazdów jest bezpłatnym programem, przy pomocy którego można wprowadzać i ewidencjonować koszty i przejazdy w firmie.


Pakiety do prowadzenia firmy - programy dla firm
Pakiety do prowadzenia firmy


Druczek 2011
Druczek 2011

Druczek to pełny, kompletny system dla małej i średniej firmy! Kompleksowa i rozbudowana aplikacja. Doskonały wybór dla każdej firmy. Przy okazji także niesamowita wygoda i szybkość pracy. Możesz wybrać moduły, które mają być wyświetlone na ekranie, a resztę schować. Masz prawie 50 modułów do wyboru! Wybierz te, z których regularnie korzystasz.


humansoft Corax 3.31
humansoft Corax

Corax to pakiet dla firm integrujący moduły pozwalające zarządzać m. in. sprzedażą, zakupami, magazynami, relacjami z klientami (CRM), serwisem i usługami, produkcją, obszarem finansów i księgowości, środkami trwałymi oraz kadrami i płacami.


RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy 2011.0.6.887
RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy

RAKSSQL to zintegrowany pakiet dla różnej wielkości firm. W skład rozwiązania wchodzą moduły do obsługi sprzedaży, magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac.


Ramzes 11.44.01
Ramzes

Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach. Funkcjonujący na platformie Windows posiada przyjazny interfejs, intuicyjna obsługę. Rozbudowana opcja pomocy usprawnia poruszanie się i operacje na każdym etapie pracy. Składa się ze ściśle współpracujących ze soba modułów odpowiadajacych za pracę wszystkich działów firmy. Ścisła łączność pomiędzy modułami czyni pracę łatwą i efektywną, zaś niezawodność i bezpieczeństwo komfortową. Pozwala na to m.in. bogaty system definiowania praw użytkowników oraz system automatycznego tworzenia backupów. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii obsługi relacyjnych baz danych koszty związane z eksploatacją systemu są minimalne. Powstały z myślą o naszych klientach system pozwala dostosować program do potrzeb nawet najbardziej wymagającego użytkownika, nawet w takim detalu jak kolorystyka.


Programy do fakturowania - programy dla firm
Programy do fakturowania


DRACO - Faktury VAT 3.50.808f
DRACO - Faktury VAT

Program służący do wystawiania i ewidencjonowania dokumentów sprzedaży w firmach usługowych i usługowo-handlowych, nie prowadzących gospodarki magazynowej.


FIT Faktura 7.1.120
FIT Faktura

Bezpłatny program do fakturowania z obsługą drukarki fiskalnej. Umożliwia wystawianie faktur VAT (w tym korygujących i pro-forma), paragonów, drukowanie etykiet towarowych oraz formularzy przelewów.


Ramzes Faktura 11.44.01
Ramzes Faktura

Program przeznaczony jest do obsługi sprzedaży we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw. Jest programem sieciowym, umożliwiającym prowadzenie jednego zakładu na wielu stanowiskach roboczych. Ramzes-Faktura jest zintegrowany z programami finansowo-księgowymi firmy Ramzes dla WINDOWS.


Programy dla biur rachunkowych - programy dla firm
Programy dla biur rachunkowych


eDek - Elektroniczne Deklaracje 5.2.16
eDek - Elektroniczne Deklaracje

Program eDek stanowi doskonałe narzędzie pracy, znacznie ułatwiające codzienne zmagania z formularzami podatkowymi, poprzez uproszczenie wypełniania, poprawiania, korygowania deklaracji podatkowych - a w szczególności wysyłania ich drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje.


RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2010.0.2.864
RAKSSQL dla Biur Rachunkowych

Aplikacja składa się z kilkunastu modułów, które mogą funkcjonować samodzielnie lub w całości tworząc jeden system. Jego elementy można dowolnie konfigurować w zależności od wielkości i potrzeb biura. Program współpracuje z bankowymi systemami rozliczeniowymi Home Banking, automatycznie generuje dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe do urzędów skarbowych i ZUS współpracując z programem Płatnik.


Programy dla rolników - programy dla firm
Programy dla rolników


AgroAsystent 1.2.10
AgroAsystent

AgroAsystent jest to polski program wspomagający zarządzanie gospodarstwem w produkcji roślinnej, pozwalający na pełną ewidencję prac polowych w rozbiciu na użyte środki do produkcji oraz koszty bezpośrednie.


Zootechnik 4.8
Zootechnik

Zootechnik 4 wspomaga zarządzanie hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym. Aktualnie przeznaczony jest dla hodowców bydła mlecznego i mięsnego.


Programy finansowo-księgowe - programy dla firm
Programy finansowo-księgowe


Ala - mała księgowość 4.1.26.3
Ala - mała księgowość

Program do prowadzenia i rozliczania tzw. uproszczonej księgowości. Program pozwala na prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ewidencji Przychodów (z możliwością wprowadzania zapisów w kilku miesiącach równolegle), rozliczanie podatku dochodowego, wydruk niezbędnych deklaracji, prowadzenie kartotek kontrahentów, urzędów skarbowych, zdarzeń gospodarczych.


Rachmistrz GT 1.42 SP2 HF1
Rachmistrz GT

Rachmistrz GT to program do obsługi uproszczonej księgowości. Program bardzo polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.


RAKSSQL Finanse i Ksiegowość 2011.0.6.887
RAKSSQL Finanse i Księgowość

RAKSSQL Finanse i Księgowość to program wspomagający pracę działów księgowości w firmach prowadzących księgi handlowe. Realizuje niezbędne operacje księgowe, począwszy od tworzenia planu kont, łatwego księgowania dokumentów, poprzez pełne rozrachunki i rozliczenia, aż po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli bilansowej i rachunku wyników.


VATowiec 3.72
VATowiec

Darmowy program finansowo-księgowy z obsługą magazynu i sprzedaży. Umożliwia prowadzenie uproszczonej i pełnej księgowości (wieloletni plan kont, bilans, obroty, rejestrów sprzedaży i zakupów VAT, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, obsługę kasy i rachunków bankowych, rozliczanie kosztów eksploatacji pojazdów, produkcję z kompletacją i innych). Pozwala na obsługę wielu firm.


Programy handlowe i magazynowe - programy dla firm
Programy handlowe i magazynowe


Ewa - wspomaganie sprzedaży 3.1.4.1
Ewa - wspomaganie sprzedaży

Program handlowo-magazynowy umożliwiający wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury VAT, dokumenty bez VAT, korekty), prowadzenie kartotek kontrahentów itp.


mBiuro 5.3.4
mBiuro 5.3.4

mBiuro jest przyjaznym i łatwym w obsłudze programem biurowym do tworzenia faktur, ich korekt, szablonów faktur, rejestru VAT, prowadzenia magazynu, wystawiania zestawień faktur na dany okres, zestawień kontrahentów oraz towaru i usług, do planowania zajęć, tworzenia bazy klientów, towaru i usług, zapisywania kontaktów i wiele, wiele innych.


Programy kadrowo-płacowe - programy dla firm
Programy kadrowo-płacowe


Kadrowiec 2.69
Kadrowiec

Kadrowiec to bezpłatny program kadrowo-płacowy stworzony przez tego samego autora który stworzył program VATowiec. Punktem zbiorczym wszystkich informacji w programie są listy płac, w których za pomocą składników płacowych (definiowanych jako wyrażenie matematyczne) pobiera się dane z praktycznie dowolnego modułu kadrowego i płacowego.


Ramzes Płace 11.44.01
Ramzes Płace

Program przeznaczony do rachuby płac oraz zarządzania danymi kadrowymi pracowników. Ramzes Płace umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji pracowników, przygotowywanie i wydruk umów o pracę i świadectw pracy, naliczanie wynagrodzeń według dowolnie zdefiniowanych składników płacowych, sporządzanie list płac, przeprowadzanie rozliczeń z urzędami skarbowymi i ZUS, drukowanie zaświadczeń o zarobkach, kart wynagrodzeń, kart zasiłkowych, kartotek pracowników, deklaracji podatkowych i innych.


Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT - programy dla firm
Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT


Ewida Standard 2.7
Ewida Standard

Ewida Standard to rozbudowane narzędzie przeznaczone do ewidencjonowania oraz zarządzania sprzętem komputerowym i oprogramowaniem w firmie.


Menedżer Licencji 1.4.1.19
Menedżer Licencji

Program służący do inwentaryzacji oprogramowania w firmie. Menedżer Licencji pozwala zdalnie pobrać informacje o zainstalowanym oprogramowaniu ze wszystkich firmowych komputerów w sieci lokalnej.