facebook


Nasze statystyki

Folder Programów w bazie: 340

User Osób online: 002


Ostatnio dodane

FileZilla 3.49.0
Dodane 24.07.2020 przez Daro

BitComet 1.69
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Google Chrome 84.0.4147.89
Dodane 24.07.2020 przez Daro

WinRAR 5.91
Dodane 24.07.2020 przez Daro

pdfFactory Pro 7.34
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Firefox 78.0.2
Dodane 24.07.2020 przez Daro

K-Lite Codec Pack 15.6.0 Full
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Skype 8.62.0.83
Dodane 24.07.2020 przez Daro

SmartFTP 9.0.2779
Dodane 24.07.2020 przez Daro

IObit Smart Defrag 6.6.0.66
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Nauka i edukacja - kategorie - programery.pl
Nauka i edukacja

Biologia i chemia - nauka i edukacja

Biologia i chemia


Chemix 3.50
Chemix

Program Chemix pomoże Ci w opanowaniu wiedzy chemicznej, a także okaże się nieocenioną pomocą w wielu różnych sytuacjach. Program kierowany jest głównie do młodzieży uczącej się (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia), ale okazuje się również przydatnym narzędziem w życiu dorosłego człowieka.


ChemSketch 12.1.0.31258 Freeware
ChemSketch Freeware

Program umożliwia tworzenie dwu i trójwymiarowych wzorów, wyposażony jest również w bardzo bogate bazy wzorów oraz grup funkcyjnych.


Przyroda świata 2.5
Przyroda świata

Doskonały program edukacyjny dla szkoły podstawowej i gimnazjum traktujący o przyrodzie. Program zawiera 80 fotografii.


Dla szkół i nauczycieli - nauka i edukacja
Dla szkół i nauczycieli


Kreator Świadectw 5.28
Kreator Świadectw

Program do intuicyjnego i szybkiego drukowania świadectw wszystkich typów szkół. Zawiera moduł statystyczny.


Szkoła 2010
Szkoła

Program Szkoła przygotowano z myślą o szkole lub ośrodku kursowym dowolnego rodzaju. Program zoptymalizowano zwłaszcza pod kątem obsługi szkoły językowej, pracującej w układzie semestralnym.


Wirtualne Szkolenie 2.02
Wirtualne Szkolenie

Program pełni rolę projektora multimedialnego, przekazując obraz z monitora opiekuna na stanowiska uczniów lub studentów.


Dla uczniów - nauka i edukacja
Dla uczniów


GNUTU 2.5
GNUTU

Darmowy program pełniący funkcję podręcznego terminarza w którym można zapisywać informacje o ocenach, sprawdzianach, zadaniach do wykonania itp.


Organizer ucznia 1.0
Organizer ucznia

Program Organizer ucznia jest narzędziem którego zadaniem jest ułatwienie przechowywania wszystkich informacji dotyczących nauki w szkole w jednym miejscu. Program posiada wszystkie funkcje potrzebne do zarządzania informacjami takimi jak oceny, plan lekcji, czy zadania domowe.


Student Notebook 2.00
Student Notebook

Student Notebook 2.0 to uczniowska baza danych ocen i przedmiotów z wbudowanym terminarzem. Program akceptuje oceny z "plusami i minusami". Liczy kilka rodzajów średniej oraz wystąpienia poszczególnych ocen. Informuje o zagrożeniach. Ma moduł planu lekcji z możliwością eksportowania do pliku html. Dane zapisuje są w plikach, dlatego z programu może korzystać wielu użytkowników. Tworzy raporty .html i .txt dotyczące przedmiotów i zgromadzonych ocen... Potrafi także odliczać dni pozostałe do końca roku szkolnego.


Fizyka i astronomia - nauka i edukacja
Fizyka i astronomia


Celestia 1.6.0
Celestia

Program pracujący w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje grafikę 3D do symulacji podróży kosmicznych. Posiada bazę ponad 100 tys. gwiazd, planet i innych obiektów.


Fizyka - rzuty 1.0
Fizyka - rzuty

Bezpłatna aplikacja przeznaczona dla uczniów szkół średnich. Zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat rzutów w polu grawitacyjnym, na poziomie maturalnym.


WorldWide Telescope 2.2.41.1
WorldWide Telescope

WorldWide Telescope to program przygotowany przez firmę Microsoft służący do wizualizacji wszechświata.


Geografia - nauka i edukacja
Geografia


Geografia świata 2.5
Geografia świata

Sprawdzony w codziennej pracy program do nauki geografii. Kilka modułów sprzyja bezbolesnemu przyswajaniu wiedzy przez rozrywkę.


Google Earth 7.1.1.1888
Google Earth

Program Google Earth umożliwia przeniesienie się do dowolnego miejsca na Ziemi i wyświetlanie zdjęć satelitarnych, map, ukształtowania terenu, budynków 3D – od odległych galaktyk do kanionów w głębi oceanów. Możesz przeglądać bogate materiały geograficzne, zapisywać odwiedzone miejsca i udostępniać je innym.


NASA World Wind 1.4
NASA World Wind

Program stworzony przez amerykańską agencję NASA. Pozwala na oglądanie bardzo wysokiej jakości zdjęć satelitarnych z dowolnej odległości i kąta widzenia.


Gry edukacyjne - nauka i edukacja
Gry edukacyjne


Bolek i Lolek - Olimpiada letnia
Bolek i Lolek - Olimpiada letnia

Nowatorska gra, która sprawdzi Waszą szybkość, zręczność, dynamikę i umiejętności sportowe. Przede wszystkim jednak zapewni Wam wiele godzin zabawy i emocjonującej rywalizacji z przyjaciółmi. Pobijcie rekordy i zostańcie mistrzami olimpijskimi!


Królewna Śnieżka
Królewna Śnieżka

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków zapraszają do niesamowicie wesołej i ekscytującej zabawy! Prześmieszne rymowanki i zagadki w quizie Magicznego Lustra, poszukiwania drogocennych skarbów w kopalni, kreowanie swoich własnych siedmiu krasnali, wesoła kolorowanka oraz mnóstwo innych niezwykłych zabaw ucieszy każdego malucha!


Reksio i Czarodzieje
Reksio i Czarodzieje

Przygody Reksia gwarantują wiele godzin doskonałej zabawy. Wraz z Reksiem gracz odwiedzi 5 różnorodnych krain, gdzie pozna 30 barwnych i oryginalnych postaci. Czeka na niego mnóstwo zakręconych zabaw - od gier zręcznościowych po zadania logiczne.


Historia - nauka i edukacja
Historia


Dzieje ludzi cz. 1 Prehistoria
Dzieje ludzi cz. 1 Prehistoria

Prehistoria jest pierwszym programem serii Dzieje Ludzi, w której prezentujemy najważniejsze odkrycia i zwyczaje dawnych pokoleń.


Dzieje ludzi cz. 2 Egipt
Dzieje ludzi cz. 2 Egipt

Bogato ilustrowany program złożony z dwóch części: encyklopedycznej i abawowo-testowej. Program umożliwia zdobycie wiedzy dotyczącej piramid, sarkofagów, świątyń, hieroglifów itp.


Egzamin maturalny - historia
Egzamin maturalny - historia

Zestaw testów maturalnych z historii wchodzących w skład pakietu "Matura" firmy Aidem Media.


Język angielski - nauka i edukacja
Język angielski


Angielski w pigułce 3.0
Angielski w pigułce

Bezplatny program do nauki języka angielskiego dla początkujących. Program uczy podstawowych zwrotów, słówek, alfabetu i niezbędnych zasad gramatycznych.


EuroPlus+ Angielski dla dzieci 'Wow!'
EuroPlus+ Angielski dla dzieci 'Wow!'

EuroPlus+ Angielski dla Dzieci to interaktywny program do nauki języka angielskiego. Program ten obejmuje pierwsze dwa lata nauczania języka i przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat.


Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 1 & 2
Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 1 & 2

Multimedialny kurs słownictwa dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Program intensywnie i wszechstronnie uczy angielskich słówek, wyrażeń i zdań.


Język polski - nauka i edukacja
Język polski


CyTaT 5.2
CyTaT

Program zawiera ogromny zbiorów cytatów i złotych myśli. Baza jest ciągle rozbudowywana, udoskonalana a dzięki internetowi można ją na bierząco aktualizować.


Egzamin gimnazjalny - nauki humanistyczne
Egzamin gimnazjalny - nauki humanistyczne

Program Egzamin Gimnazjalny zawiera zbiór 10 testów zawierających ponad 300 pytań, dzięki czemu uczeń może sprawdzić swoją wiedzę z zakresu nauk humanistycznych (j. polski, kultura, sztuka, historia).


Wierszownik 4.4
Wierszownik

Wierszownik to rozbudowana baza poezji polskiej zawierająca ponad 9 tysięcy utworów.


Języki obce inne - nauka i edukacja
Języki obce inne


EasyLanguage - Język francuski 2.09
EasyLanguage - Język francuski

EasyLanguage nauczy Cię czytać, pisać i rozumieć obcą mowę za pomocą inteligentnego systemu nauki. Stopniowo przejdzie z Tobą wybrane tematy do nauki, przy czym przy każdej pozycji do nauki, zachowa dane o tym co sprawiało Ci trudności i dzięki temu określi intensywność i ilość powtórzeń.


MemoPlus
MemoPlus

Program MemoPlus to narzędzie do nauki słówek i zwrotów. Program jest wszechstronny, może być użyty do nauki słówek, zwrotów lub wyrażeń. Dzięki niemu, bez większego wysiłku, w krótkim czasie zapamiętasz dużą liczbę nowych słówek. Program polecamy zarówno rozpoczynającym naukę jak i zaawansowanym.


Włoski - Mówisz i Rozumiesz
Włoski - Mówisz i Rozumiesz

Multimedialny kurs firmy Edgard Multimedia. Przeznaczony dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego.


Nauczanie początkowe - nauka i edukacja
Nauczanie początkowe


Angielski dla dzieci - 7 diamentów
Angielski dla dzieci - 7 diamentów

Wciągająca zabawa dla najmłodszych użytkowników komputera. W gry dzieci uczą się angielskiego wędrując po zagadkowym mieście, przenosząc się do różnych ciekawych miejsc takich jak zoo, biblioteka czy centrum handlowe.


Bolek i Lolek. Język angielski dla dzieci
Bolek i Lolek. Język angielski dla dzieci

Program do nauki języka angielskiego dla dzieci od 5 lat. Program wprowadza dziecko w świat przygód przyjaznego kosmity, który zgubł części od swojego pojazdu. Aby mu pomóc dziecko musi rozwiązać szreg zadań wymagających opanowania kolejnych partii słownictwa.


Szkoła Koziołka Matołka
Szkoła Koziołka Matołka

Bardzo dobry program edukacyjny dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej, a także "zerówki". Szkoła Koziołka Matołka obejmuje lekcje matematyki, języka polskiego, angielskiego i przyrody.


Nauka jazdy - nauka i edukacja
Nauka jazdy


Nauka Jazdy - Sytuacje drogowe 1.01
Nauka Jazdy - Sytuacje drogowe 1.01

Bardzo przydatny program dla osób uczących się do egzaminu na prawo jazdy. Zawiera pełny, ujednolicony tekst Kodeksu Drogowego, w sposób przyjazny pozwala na przyswajanie wiedzy z zakresu znaków i sygnałów drogowych, posiada również moduł sprawdzający wiedzę z zakresu pierwszeństwa przejazdu.


Prawo Jazdy - Kategoria B 5.0.0.65
Prawo Jazdy - Kategoria B 5.0.0.65

Program wspomaga przygotowanie i naukę do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy kategorii B.


Słowniki i translatory - nauka i edukacja
Słowniki i translatory


Easy Rider 3.42
Easy Rider

Komputerowy słownik angielsko-polski, polsko-angielski, niemiecko-polski i polsko-niemiecki w jednym programie. Dodatkowe udogodnienia w postaci przeglądarki tekstu, współpracy z przeglądarkami internetowymi itp.


English Translator 3
English Translator

English Translator 3 to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tłumaczy na polskim rynku. Posiada olbrzymi słownik angielsko-polski i polsko-angielski zawierający 660 tysięcy tłumaczeń, 140 tysięcy fraz i 3,3 miliona form fleksyjnych.