facebook


Nasze statystyki

Folder Programów w bazie: 340

User Osób online: 003


Ostatnio dodane

FileZilla 3.49.0
Dodane 24.07.2020 przez Daro

BitComet 1.69
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Google Chrome 84.0.4147.89
Dodane 24.07.2020 przez Daro

WinRAR 5.91
Dodane 24.07.2020 przez Daro

pdfFactory Pro 7.34
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Firefox 78.0.2
Dodane 24.07.2020 przez Daro

K-Lite Codec Pack 15.6.0 Full
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Skype 8.62.0.83
Dodane 24.07.2020 przez Daro

SmartFTP 9.0.2779
Dodane 24.07.2020 przez Daro

IObit Smart Defrag 6.6.0.66
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Internet - kategorie - programery.pl
Internet

Akceleratory pobierania plików - internet

Akceleratory pobierania plików


Download Accelerator Plus 9.7.0.6
Download Accelerator Plus

Jeden z najlepszych programów do ściągania plików z Internetu. Współpracuje z przeglądarkami (Internet Explorer, Netscape, Operą oraz Mozillą). Dostępne są funkcje takie jak np. przerywanie i wznawianie połączeń itp.


FlashGet 3.7.0.1156
FlashGet

Najnowsza wersja programu. FlashGet automatycznie przechwytuje proces pobierania plików z przeglądarki, współpracuje z: Internet Explorer, Netscape, Opera. Pobierając pliki dzieli je na części co pozwala na większą szybkość transferu. Najnowsza wersja obsługuje również protokoły sieci BitTorrent i eDonkey co umożliwia pobieranie plików z tych sieci.


Free Download Manager 3.9.3.1359
Free Download Manager

Zupełnie bezpłatny akcelerator pobierania plików. Free Download Manager umożliwia pobieranie plików udostępniany za pomocą protokołów HTTP, HTTPS i FTP. Posiada wszystkie możliwości jakie znaleźć można w tego typu programach: dzielenie plików na części i równoczesne pobieranie każdej z nich, wznawianie pobierania po przerwanych lub błędnych połączeniach.


Fresh Download 8.73
Fresh Download

Darmowym program przeznaczony do pobierania plików z Internetu. Umożliwia ściąganie plików udostępnianych za pomocą protokołów HTTP i FTP, pozwala na przerywanie i wznawianie transferu, pobieranie pliku w kilku częściach. Fresh Download pozbawiony jest wszelkiego oprogramowania spyware i nie wyświetla żadnych banerów reklamowych.


GetRight 6.5
GetRight

Najnowsza wersja znakomitego programu. GetRight cechuje bardzo prosta obsługa i zaawansowana automatyzacja działania. Posiada wszystkie funkcje charakteryzujące najlepsze tego rodzaju programy. Wznawia zerwane połączenia, dzieli duże pliki aby ściągać je znacznie szybciej. Współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi: Internet Explorer, Opera, Mozilla, Netscape.


Internet Download Manager 6.25 Build 14
Internet Download Manager

Internet Download Manager to jeden z popularniejszych programów przeznaczonych do pobierania plików z Internetu. IDM integruje się z większością przeglądarek internetowych m.in. Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Safari, Netscape itp. Aplikacja oferuje wznawianie procesu pobierania danych, technologię dynamicznej segmentacji plików aby przyśpieszyć ściąganie, umożliwia podgląd zawartości archiwów zip, pobieranie materiałów z takich serwisów jak YouTube, MySpaceTV, Google Video itd. IDM znakomicie radzi sobie z obsługą serwerów proxy i protokołów FTP, HTTP i HTTPS.


Orbit Downloader 4.1.1.18
Orbit Downloader

Najnowsza wersja programu do pobierania plików wspierającego takie protokoły jak HTTP, HTTPS, FTP, MMS i RTSP. Orbit Downloadera wyróżnia możliwość pobierania filmów z takich serwisów jak YouTube, Metacafe, Google, MySpace, Dailymotion, iFilm, a także gier Flash czy plików z serwisu RapidShare. Współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi.


Bezpośrednia wymiana plików (p2p) - internet
Bezpośrednia wymiana plików (p2p)


Ares 2.4.0
Ares

Klient sieci p2p. Program ten umożliwia pobieranie z wielu źródeł jednocześnie a także oglądanie plików które nie zostały jeszcze do końca pobrane. Ares jest lekki i posiada przyjemny interfejs m.in. w języku polskim. Jest ciekawą alternatywą dla użytkowników sieci BearShare, LimeWire, iMesh.


Azureus Vuze 5.7.1.0
Azureus

Azureus to popularny program służący do bezpośredniej wymiany plików w sieci p2p. Program umożliwia pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów itd.


BearShare 11.0.0.133955
BearShare

BearShare to bardzo popularny na całym świecie program umożliwiający wyszukiwanie, udostępnianie i pobieranie plików muzycznych oraz wideo.


BitComet 1.26
BitComet

BitComet to darmowy program P2P w pełni kompatybilny z siecią BitTorrent. Umożliwiającą ściąganie plików z dużą prędkością.


BitSpirit 3.6.0.500
BitSpirit

BitSpirit to bardzo dobry i szybki klient sieci Torrent. Program umożliwia wznawianie i przerywanie ściąganych plików, integruje się z przeglądarką Internet Explorer. BitSpirit posiada funkcję automatycznego wyłączenia komputera po zakończeniu pobierania plików.


BitTorrent 7.9.5 Build 41866
BitTorrent

BitTorrent program służący do wymiany plików z sieci p2p o tej samej nazwie.


DC++ 0.831
DC++

Bezpłatny program do bezpośredniej wymiany plików korzystający z hubów tzn. użytkowników udostępniających swoje zasoby. Umożliwia pobieranie i udostępnianie muzyki w formacie Mp3, video oraz programów.


eMule 0.50a
eMule

eMule to program oparty o działanie eDonkey. Potrafi korzystać z tych samych serwerów i wymieniać dane.


iMesh 12.5.0.3162
iMesh

Najnowsza wersja programu. Kiedyś bardzo popularny. W wersji 10 zmieniono całkowicie interfejs, wprowadzono możliwość przeglądania profili użytkowników oraz zasobów jakie udostępniają, są szybsze transfery. Umożliwia wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie muzyki w formacie MP3, plików graficznych, video oraz programów.


uTorrent 3.4.5 Build 41865
uTorrent

Niewielki programik sieci BitTorrent oferujący jednak spore możliwości konfiguracyjne, jest w pełni kompatybilny z aplikacjami Azureus od wersji 2.4.0.0 i BitComet 0.63.


Czytniki RSS - internet
Czytniki RSS


CafeNews 4.2.0.341
CafeNews

Cafe News Desktop - to darmowa aplikacja, umożliwiająca przeglądanie treści z wielu serwisów internetowych bezpośrednio na pulpicie komputera. Sport, rozrywka, blogi, multimedia, najświeższe wiadomości z kraju i ze świata - w Cafe News Desktop masz wszystko w jednym miejscu. Instalując aplikację uzyskujesz dostęp do ponad 800 kanałów informacji i możliwość subskrybowania własnych kanałów RSS.


RSSOwl 2.0.4
RSSOwl

RSSOwl to darmowy bardzo dobry program do czytania wiadomości RSS, RDF oraz Atom.


Dodatki do klientów poczty e-mail - internet
Dodatki do klientów poczty e-mail


CodeTwo Outlook AutoConfig 2.0.1
CodeTwo Outlook AutoConfig

CodeTwo AutoConfig to niewielki, ale przydatny zwłaszcza początkującym użytkownikom program do automatycznej konfiguracji kont pocztowych w Outlook Express 6.0, Microsoft Office Outlook oraz Windows Vista Mail.


OE PowerTool 4.2.4
OE PowerTool

OE PowerTool jest przeznaczony do eliminacji błędów w Outlook Express 6.0 a także rozszerzania jego możliwości.


Klienty FTP - internet
Klienty FTP


CuteFTP Professional 8.3.3.0054
CuteFTP Professional

CuteFTP może realizować połączenie z wieloma serwerami, oprócz obsługiwania protokołu FTP wersja Pro radzi sobie HTTP i HTTPS, a także FTPS (SSL), SFTP (Secure FTP z użyciem SSH2), S-Key.


FireFTP 2.0.13
FireFTP

FireFTP jest to dodatek do przeglądarki internetowej Firefox, program umożliwia połączenie się z serwerem FTP. Jego główną zaletą jest to że nie musimy uruchamiać osobnego klienta FTP, aby umieścić pliki na serwerze. Aplikacja posiada czytelny interfejs z lewej strony mamy dostęp do plików znajdujących się na naszym twardym dysku, po prawej widzimy zawartość serwera FTP.


FileZilla 3.17.0.1
FileZilla

Prosty w obsłudze, polskojęzyczny klient FTP. Obsługuje protokoły FTP, SFTP i FTPS (FTP po SSL/TLS). Jego główne zalety to: wznawianie przerwanych połączeń, wykrywanie bezczynności, wsparcie dla firewalla.


FlashFXP 5.2.0 Build 3918
FlashFXP

FlashFXP to program, wyposażony w szereg funkcji wykraczających poza standard wśród klientów FTP. Oprócz protokołu FTP umożliwiającego wymianę plików, FlashFXP obsługuje, zgodnie z nazwą, protokół FXP umożliwiający wymianę pomiędzy zdalnymi serwerami.


SmartFTP 7.0.2195
SmartFTP

Jeden z popularniejszych, darmowych klientów FTP. SmartFTP jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje. Obsługa programu jest prosta, a kopiowanie plików można realizować w systemie przeciągnij i upuść.


Klienty poczty e-mail - internet
Klienty poczty e-mail


IncrediMail 2.5 Build 6.6.0.5302
IncrediMail

IncrediMail jest to klient poczty elektronicznej, bardzo prosty w obsłudze i ładnej szacie graficznej. Posiada mnóstwo bajerów takich jak: typy papierów, tapet, animacji, emotikon. Fajną funkcją programu jest odbiór wiadomości, np.: głos mówiący "you have mail".


Microsoft Outlook 2007 PL
Microsoft Outlook 2007 PL

Office Outlook 2007 jest to najnowsza wersja klienta pocztowego wchodzącego w skład pakietu Microsoft Office. W tej wersji dodano przydatny pasek boczny o nazwie "To-do bar", który wyświetla trzy najbliższe spotkania oraz listę zadań. Znacznie poprawiono także wyszukiwanie.


Mozilla Thunderbird 45.1.0
Mozilla Thunderbird

Najnowsza wersja bardzo dobrego klienta poczty oraz przeglądarki grup dyskusyjnych. Posiada wygodny interfejs, obsługuje RSS. Współpracuje zarówno z Mozilla Firefox jak i innymi samodzielnymi przeglądarkami WWW. Dodatkową zaletą jest szybkość działania programu.


The Bat! 7.1.14 Home Edition
The Bat! Home Edition

Zaawansowany program pocztowy. Bardzo wygodny w użyciu dla początkujących użytkowników. Program jest bogaty w wiele możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, całkiem nowy edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz oraz wiele innych.


The Bat! 7.1.14 Professional Edition
The Bat! Professional Edition

The Bat! Professional Edition to zaawansowany program pocztowy. Cechuje go łatwość użycia i polska wersja językowa. Program jest bogaty w wiele możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, całkiem nowy edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz oraz wiele innych.


WordPerfect Mail 2
WordPerfect Mail

WordPerfect Mail 2 to rozbudowany program pocztowy. Oferuje zaawansowane funkcje pracy grupowej. Program wyposażono w funkcje szybkiego wyszukiwania informacji w korespondencjach, kontaktach lub kalendarzu.


Komunikatory internetowe i sieciowe - internet
Komunikatory internetowe i sieciowe


AQQ 3.0.1.10
AQQ

Komunikator internetowy, oferujący wiele rozwiązań. Oprócz sieci AQQ obsługuje najpopularniejszy polski standard Gadu-Gadu oraz światową sieć ICQ.


Gadu-gadu 12.4.71.11848
Gadu-gadu

Gadu-Gadu to najpopularniejszy polski komunikator internetowy. Zapewnia szybki i wygodny sposób komunikacji, zawiera: obsługę rozmów wideo, poprawione przesyłanie plików przez firewall, nowy interfejs i emotikony, rozbudowany system zarządzania kontaktami i inne.


ICQ 10.0 Build 12015
ICQ

Najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie komunikatora. W ICQ zarejestrowanych jest ponad 100 mln użytkowników. Z powodu olbrzymiej popularności utworzono na calym świecie wiele programów rozszerzających możliwości ICQ. Na popularność aplikacji wpływa również fakt, iż powstały wersje na popularne platformy m.in. Linux, PocketPC czy PalmOS, z których użytkownikami możemy się swobodnie komunikować.


Konnekt 0.6.22.137
Konnekt

Konnekt to multi komunikator internetowy, ale nie tylko! Dzięki rozbudowanej konfiguracji i licznym dodatkowym wtyczkom można dostosować go do swoich potrzeb. Może być zarówno rozbudowanym "centrum" komunikacyjnym, jak i małym programikiem do wysyłania wiadomości SMS. Przy jego pomocy porozmawiasz w sieciach Jabber, GaduGadu, Tlen, WPK, LAN, AQQ, ICQ, AIM i Yahoo.


Miranda IM 0.10.51
Miranda IM

Miranda to program dzięki któremu możemy się kontaktować z takimi sieciami komunikatorów jak Gadu-Gadu, Tlen.pl, Yahoo! Messenger, MSN, IRC, AOL Instant Messenger, ICQ, Jabber oraz Skype. Program posiada również czytnik kanałów RSS, prognozy pogody, wysyłania wiadomości SMS itd.


Skype 7.23.0.105
Skype

Skype to niewielki program, który pozwala przeprowadzać darmowe rozmowy telefoniczne z każdym użytkownikiem Skype, w każdym zakątku świata. Rozmowy są zupełnie bezpłatne, lecz mimo to ich jakość jest doskonała Jeżli ty i twoi znajomi, rodzina lub współpracownicy korzystacie z kamer internetowych, możecie również za darmo przeprowadzać wideo-rozmowy. Możesz dzwonić nawet do telefonów stacjonarnych i komórkowych, płacąc niewiele za minutę.


Spik 2.7.3
Spik

Spik to darmowy komunikator internetowy stworzony prze Wirtualną Polskę. Umożliwia kontakt z użytkownikami gadu-gadu, ICQ itd. Za pomocą programu możemy również prowadzić eozmowy głosowe, video a także wysyłać SMSy.


Tlen 6.0.3.77
Tlen

Bardzo rozbudowany komunikator, oferuje: prowadzenie rozmowy w dwie osoby, a także w ramach funkcji "Konferencja" z większą ilością rozmówców, rozmowy głosowe, wideokonferencje, wysyłanie sms-ów, umożliwia komunikację z użytkownikami Gadu-Gadu.


Windows Live Messenger 2011 (15.4.3508.1109)
Windows Live Messenger

Najnowsza wersja komunikatora firmy Microsoft. Oprócz prowadzenia internetowych pogawędek z użyciem emotikon, oferuje również możliwość wysyłania wiadomości pisanych odręcznie, przesyłanie plików, prowadzenie rozmów głosowych, transmisji video, wysyłanie wiadomości na pager i telefon komórkowy, blokowanie niechcianych kontaktów.--[


Nakładki i dodatki do przeglądarek - internet
Nakładki i dodatki do przeglądarek


Avant Browser 2013 Build 22
Avant Browser

Avant Browser jest rozszerzeniem przeglądarki Internet Explorer. Dodaje możliwość przeglądania stron w zakładkach, bez potrzeby otwierania kolejnych okien programu. Bardzo dobrze radzi sobie z blokowaniem wyskakujących okienek pop-up oraz reklamami Flash.


Flash Player 21.0.0.182
Flash Player

Najnowsza wersja rozszerzenia do przeglądarek internetowych Internet Explorer, Mozilla, Netscape, Opera itd. umożliwiającego wyświetlanie animacji w technologii Flash.


FlashGot 1.5.5.96
FlashGot

FlashGot umożliwia Mozilli, Mozilli Firefox oraz Mozilli Thunderbird na pobieranie (jednego elementu, zaznaczenia, wszystkiego) przy użyciu najbardzieej popularnych download managerów dla Windows, Mac OS X, Linux i FreeBSD: BitComet, FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, GigaGet, HiDownload, iGetter, InstantGet, Download Accelerator Plus, Internet Download Manager, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer (Net Transport 2), NetAnts, Orbit Downloader, ReGet, Star Downloader, Thunder, TrueDownloader, Download Master, WellGet i wxDFast. FlashGot pozwala także zbudować galerię ze zdjęć umieszczonych na stronach.


Google Toolbar 6.2.1910.1554
Google Toolbar

Google Toolbar to przydatny program. Zawiera okienko wyszukiwania Google, funcję blokowania wyskakujących okienek (tzw. Popup'ów) oraz pokazuje informację o rankingu każdej odwiedzanej strony (tzw. PageRank).


Przeglądarki stron WWW - internet
Przeglądarki stron WWW


Firefox 44.0
Firefox

Najnowsza wersja Firefoxa. Słynna i uznana przeglądarka internetowa jest teraz jeszcze szybsza, jeszcze bardziej bezpieczna i daje Ci całkowitą swobodę w dostosowaniu jej do Twojego stylu życia w Sieci. Dodaliśmy do Firefoksa 3 wiele znaczących usprawnień i nowych funkcji, dzięki którym przeglądanie Internetu stanie się jeszcze przyjemniejsze.


Google Chrome 50.0.2661.102
Google Chrome

Przeglądarka Chrome została zaprojektowana pod kątem szybkości w każdym jej aspekcie: szybko się uruchamia, błyskawicznie wczytuje strony internetowe i obsługuje złożone aplikacje sieciowe.


Internet Explorer 8.0 PL Windows XP
Internet Explorer 8.0 PL Windows XP

Najnowsza wersja najpopularniejszej na świecie przeglądarki internetowej. Najważniejsze nowości to tzw. karty umożliwiające przeglądanie wielu stron w jednym oknie przeglądarki, zmieniony interfejs dający więcej powierzchni na wyświetlanie witryn.


Internet Explorer 8.0 PL Windows Vista
Internet Explorer 8.0 PL Windows Vista

Najnowsza wersja najpopularniejszej na świecie przeglądarki internetowej. Najważniejsze nowości to tzw. karty umożliwiające przeglądanie wielu stron w jednym oknie przeglądarki, zmieniony interfejs dający więcej powierzchni na wyświetlanie witryn.


Netscape 9.0.0.6
Netscape

Netscape przegrądarka www oparta na silniku przeglądarki Mozilla Firefox. Wyposażona została w szereg elementów mających na celu ochronę prywatności i bezpieczeństwo. Netscape 9 jest wyposażony w wiele gadżetów. Standardowo dostępne są różne drobiazgi takie jak np prognoza pogody.


Opera 35.0.2066.68
Opera

Najnowsza wersja jednej z popularniejszych przeglądarek internetowych, rywal Internet Explorera. Największą zaletą Opery jest jej szybkość. Różnica w prędkości otwierania stron jest widoczna gołym okiem.


Tworzenie stron WWW - internet
Tworzenie stron WWW


Adobe Contribute CS5
Adobe Contribute CS5

Contribute CS3 to program przeznaczony do publikacji materiałów na stronach internetowych, pozwalająca na administrowanie treści przez wielu użytkowników. Contribute obsługuje najpopularniejsze systemy blogów: Blogger, Typepad i Wordpress.


Dreamweaver CS5 11.0.3
Dreamweaver CS5

Dreamweaver CS5 jest profesjonalnym narzędziem do produkcji zaawansowanych stron internetowych. Posiada wsparcie dla technologii ColdFusion, PHP5, ASP, ASP.NET i JSP.


Expression Web 4.0.20525.0
Expression Web

Aplikacja przeznaczona do tworzenia stron internetowych. Następca programu FrontPage. Program pozwala na tworzenie stron metodą WYSIWYG, czyli bez konieczności znajomości HTMLa i CSS. Expression Web wspiera technologie ASP .NET 2.0.


JTHTML 8.0.1
JTHTML

Nowoczesny edytor dokumentów (X)HTML, CSS, JavaScript, PHP i SQL, z obsługą najnowszej wersji języka HTML 5 i stylów CSS 3. Program pozwala na edycję wielu plików jednocześnie, w osobnych kartach. Wyświetla okienko szybkiego wstawiania znaczników (X)HTML podczas edycji. Obsługuje standardy kodowania znaków: UTF-8, ISO-8859-2 oraz Windows-1250. Posiada funkcję automatycznego zamykania znaczników (X)HTML, nawiasów i cudzysłowów, jak również funkcję pozwalającą ustawić własne skróty klawiaturowe do poszczególnych opcji menu co znacznie ulatwia pracę. Umożliwia sprawdzanie kodów tworzonych dokumentów oraz formatowania ich za pomocą współpracującego z edytorem programu Tidy. Aplikacja udostępnia wysyłanie utworzonych dokumentów na serwer FTP. W programie znajdują się kreatory do tworzenia formularzy, tabel, zapytań i tabel baz danych MySQL.


Pajączek NxG Professional 5.9.8
Pajączek NxG Professional

Pajączek 5 NxG to najbardziej popularny polski program do tworzenia i publikowania stron internetowych. Zawiera kilkadziesiąt narzędzi usprawniających tworzenie rozbudowanych projektów internetowych oraz liczne ułatwienia pozwalające na szybką i wydajną pracę nad zarówno stronami HTML i XHTML jak i aplikacjami działającymi na WWW. Zawiera świetny edytor z wieloma schematami kolorowania, podpowiedziami kodu i pomocą kontekstową jak również edytor graficzny WYSIWYG. Dodatkowe wsparcie dla baz danych SQL, pracy grupowej oraz licznych języków (m.in. PHP, HTML, XHTML, XML, JavaScript, VBScript, ASP, CSS, MathML, SVG, RSS i innych) sprawi, że nie będziesz już potrzebował innych narzędzi.