facebook


Nasze statystyki

Folder Programów w bazie: 340

User Osób online: 004


Ostatnio dodane

FileZilla 3.49.0
Dodane 24.07.2020 przez Daro

BitComet 1.69
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Google Chrome 84.0.4147.89
Dodane 24.07.2020 przez Daro

WinRAR 5.91
Dodane 24.07.2020 przez Daro

pdfFactory Pro 7.34
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Firefox 78.0.2
Dodane 24.07.2020 przez Daro

K-Lite Codec Pack 15.6.0 Full
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Skype 8.62.0.83
Dodane 24.07.2020 przez Daro

SmartFTP 9.0.2779
Dodane 24.07.2020 przez Daro

IObit Smart Defrag 6.6.0.66
Dodane 24.07.2020 przez Daro

Systemowe - kategorie - programery.pl
Systemowe

Archiwizacja danych - Systemowe

Archiwizacja danych


Acronis True Image Home 2016 19.0 Build 6569
Acronis True Image Home

Acronis True Image umożliwia tworzenie obrazów dysków twardych, wybranych partycji lub plików i folderów.


MailStore Home 4.1.0.4598
MailStore Home

MailStore Home to darmowe narzędzie pozwalające na archiwizację poczty mailowej pochodzącej z wielu źródeł w postaci jednego pliku zapisanego na dysku twardym, płycie CD/DVD lub przenośnej pamięci USB.


Norton Online Backup 2.0
Norton Online Backup

Norton Online Backup to narzędzie pozwalające na tworzenie kopii zapasowych danych online i przechowywanie ich na serwerach producenta. Zarządzanie Norton Online Backup odbywa się za pośrednictwem zdalnego konta internetowego (wymagana uprzednia bezpłatna rejestracja).


Defragmentatory plików - Systemowe
Defragmentatory plików


Auslogics Disk Defrag 6.2.1.0
Auslogics Disk Defrag

Auslogics Disk Defrag to darmowy program przeznaczony do defragmentowania dysków twardych. Aplikacja sprawdza rozmieszczenie plików i rozmiar wolnego miejsca na dysku twardym, a następnie przystępuje do optymalizacji.


ÿr>
Defraggler 2.20.989
Defraggler

Defraggler to narzędzie przeznaczone do defragmentacji partycji systemowych (NTFS i FAT32) przygotowane przez twórców programu CCleaner.


IObit Smart Defrag 5.0.2.769
IObit Smart Defrag

IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych darmowych programów przeznaczonych do defragmentacji partycji systemowych. Algorytm odpowiedzialny za defragmentacje został zaprojektowany w taki sposób by czas optymalizacji danych był jak najkrótszy.


Power Defragmenter 3.0
Power Defragmenter

Power Defragmenter sprawdza rozmieszczenie plików i rozmiar wolnego miejsca na dysku twardym, a następnie przystępuje do optymalizacji, posiada możliwość defragmentacji wskazanych plików, folderów, dysków twardych oraz tzw. tryb PowerMode polegający na optymalizacji danych za pomocą aplikacji Contig i standardowego Defragmentatora wbudowanego w Windows.


Identyfikacja sprzętu i oprogramowania - Systemowe
Identyfikacja sprzętu i oprogramowania


AIDA32 - Enterprise System Information 3.94.2
AIDA32 - Enterprise System Information

Znakomity program prezentujący praktycznie wszelkie informacje o sprzęcie i systemie użytkownika.


Everest Ultimate Edition 5.50.2100
Everest Ultimate Edition

Everest Ultimate Edition to program, który wyświetla szczegółowe informacje m.in. o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach. W wersji Ultimate program informuje dodatkowo o zainstalowanym systemie operacyjnym, oprogramowaniu i stanie zabezpieczeń.


GPU Caps Viewer 1.19.0
GPU Caps Viewer

GPU Caps Viewer to darmowy program za pomocą którego uzyskamy informacje o zainstalowanej w komputerze karcie graficznej.


GPU-Z 0.8.7
GPU-Z

GPU-Z to mały i darmowy program przeznaczony do identyfikacji zainstalowanej w komputerze karty graficznej oraz dostarczenia na jej temat szczegółowych informacji. Program wspiera większość najpopularniejszych układów, obsługuje zarówno starsze jak i najnowsze modele kart firmy nVidia oraz ATI.


Kompresory plików - Systemowe
Kompresory plików


7-Zip 15.14
7-Zip

7-Zip, darmowy program do kompresji plików charakteryzujący się najwyższym stopniem kompresji. Obsługuje formaty tj.: ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM i DEB.


IZArc 4.1.2
IZArc

Darmowy kompresor plików. Oprócz podstawowych funkcji pakowania i rozpakowywania umożliwia również otwieranie obrazów płyt CD (ISO, BIN, CDI i NRG).


PowerArchiver 2016 16.00.61
PowerArchiver

Najnowsza wersja programu do kompresji plików. Umożliwia obsługę formatów: ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ oraz BZIP2. Program udostępnia automatyczne sprawdzanie antywirusowe oddzielnym programem antywirusowym, konwertowanie pomiędzy formatami oraz zmianę skórek.


TUGZip 3.5.0.0
TUGZip

Najnowsza wersja bardzo dobrego programu do archiwizacji danych. TUGZip posiada wsparcie dla sporej ilości metod kompresji (ZIP, 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, BH, BZ2, CAB, CPIO, DEB, GCA, GZ, IMP, JAR, LHA (LZH), LIB, RAR, RPM, SQX, TAR, TGZ, TBZ, TAZ, YZ1 i ZOO). Program poza takimi czynnościami jak pakowanie i rozpakowywanie plików, umożliwia wstawianie komentarzy, podgląd plików oraz naprawę uszkodzonych archiwów.


WinRAR 5.31
WinRAR

Najnowsza wersja jedenego z najlepszych programów do kompresji plików. Program obsługuje własny format RAR a także inne popularne jak: ZIP, ARJ, CAB, LZH, ACE, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR i ISO.


WinZip 20.5 Build 12118
WinZip

WinZip najpopularniejszy program kompresujący obsługuje formaty: ZIP, ARC, ARJ, CAB, LZH, TAR, Z, GZ, TAZ, TGZ, LZEXPAND, Uuencoded, Xxencoded, BinHex oraz MIME, BZ2 oraz RAR (tylko rozpakowywanie).


ZipGenius Suite Edition 6.3.1.2612
ZipGenius Suite Edition

Dobry, darmowy kompresor danych potrafiący pakować pliki do niemal wszystkich najpopularniejszych formatów: ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM i DEB.


Narzędzia administracyjne i internetowe - Systemowe
Narzędzia administracyjne i internetowe


DeviceLock 8.1.63283
DeviceLock

Zaawansowany program przeznaczony do autoryzowania dostępu do urządzeń zainstalowanych na lokalnym komputerze dla użytkowników i grup: USB, FireWire, adaptery Wi-Fi i Bluetooth, napędy CD-ROM, stacje dyskietek, smartphony, porty serial, COM, LPT i każde inne urządzenia plug-and-play.


Disk2vhd 1.63
Disk2vhd

Narzędzie służące do tworzenia wirtualnych dysków VHD, wykorzystywanych w oprogramowaniu Virtual PC lub Hyper-V.


Narzędzia bazodanowe - Systemowe
Narzędzia bazodanowe


MySQL GUI Tools Bundle 5.0 r17
MySQL GUI Tools Bundle

Zestaw nierozwijanych ale wciąż popularnych i przydatnych graficznych narzędzi do zarządzania bazami danych MySQL w wersji 5.0. Zawartość zestawu: MySQL Administrator, MySQL Query Browser, MySQL Migration Toolkit.


SQL Report Express 3.6.00
SQL Report Express

Narzędzie umożliwia tworzenie zestawień i raportów prezentujących dane przechowywane w różnego typu bazach danych. Dane mogą być pobierane z serwerów baz danych w trybie bezpośrednim i przetwarzane za pomocą SQL lub Fast Report.


Narzędzia dyskowe i plikowe - Systemowe
Narzędzia dyskowe i plikowe


Acronis Disk Director 11.0.216 Home
Acronis Disk Director Home

Acronis Disk Director to wszechstronne narzędzie, pozwalające łatwo i szybko zarządzać zainstalowanym w komputerze dyskami twardymi, odzyskiwać usunięte partycje oraz zabezpieczyć dane przed ich utratą.


CleanGP 4.4.4005
CleanGP

CleanGP jest programem, który służy do optymalizacji systemu Windows poprzez wyszukiwanie i usuwanie plików tymczasowych i błędnych wpisów w rejestrze. Program usuwa także ślady pozostawione na dysku bądź w rejestrze przez system i inne oprogramowanie. Posiada też inne przydatne moduły, m.in. moduły do zarządzania programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz programami zainstalowanymi w systemie. CleanGP jest programem bardzo łatwym w obsłudze, szybkim i bezpiecznym. Jego prostota obsługi jak i funkcjonalność znajdzie uznanie zarówno wśród początkujących użytkowników komputerów, jak i tych bardziej zaawansowanych.


DAEMON Tools Lite 10.3
DAEMON Tools Lite

Najpopularniejszy program do tworzenia wirtualnych napędów CD/DVD wraz z możliwością emulacji technologii zabezpieczeń takich jak Safedisc, Securom, Laserlock, CDCOPS, StarForce i Protect CD i innych.


Eraser 6.2.0.2826
Eraser

Eraser darmowe narzędzie do całkowitego usuwania plików i folderów z dysku twardego tak aby nie było możliwe ich odzyskanie. Obsługuje ponadto dyskietki, dyski sieciowe, płyty CD-RW i DVD-RW.


HDD Thermometer 1.3
HDD Thermometer

Bezpłatny program mierzący temperaturę naszego twardego dysku. Informacje o aktualnej temperaturze wyświetlane są w zasobniku systemowym.


Partition Magic 8.0
Partition Magic

Program umożliwiający szybką i łatwą zmianę rozmiarów partycji dyskowych, dzielenie oraz łączenie partycji, a także kasowanie i odzyskiwanie danych. Obsługuje partycje do 160 GB. Wspiera partycje Linux Ext3, GRUB, USB2, and FireWire.


Total Commander 8.01
Total Commander

Najnowsza wersja programu Total Commander. Aplikacja posiada wbudowanego klienta FTP/FXP, obsługę skompresowanych plików, podgląd plików HTML, grupowe zmiany nazw katalogów itd.


TweakRAM 7.1.5.31
TweakRAM

Dobry program optymalizujący pamięć RAM dzięki czemu zwiększa i przyśpiesza efektywność działania komputera.


Virtual CD 10.5.0.2
Virtual CD

Virtual CD to najlepszy i najbardziej rozbudowany, program do emulowania napędu CD lub DVD. Program umożliwia emulację jednego lub więcej napędów różnych typów np. z obrazu płyty w formacie ISO.


Narzędzia sieciowe - Systemowe
Narzędzia sieciowe


CommView 6.5.731
CommView

CommView to doskonała aplikacja do monitorowania i analizowania aktywności w sieci lokalnej. Program pozwala na monitorowanie wszelkich połączeń, przesyłanych pakietów, otwartych portów, sesji itp. Obsługuje zarówno karty sieciowe w standardzie Ethernet 10/100/1000 Mbps jak i karty bezprzewodowe WiFi.


LogMeIn Hamachi 2.2.0.258
LogMeIn Hamachi

Najnowsza wersja bezpłatnego programu umożliwiającego skonfigurowanie połączeń VPN (Virtual Private Network) tworząc wirtualne sieci LAN.


Narzędzia systemowe - Systemowe
Narzędzia systemowe


Ashampoo StartUp Tuner 2.00
Ashampoo StartUp Tuner

Darmowa wersja programu przeznaczonego do kontrolowania wszystkich procesów uruchamianych wraz ze startem systemu.


Auslogics Registry Defrag 9.2.0.0
Auslogics Registry Defrag

Auslogics Registry Defrag darmowe narzędzie przeznaczone do defragmentowania rejestru systemowego Windows. Celem aplikacji jest zwiększenie szybkości dostępu do rejestru. Po defragmentacji rejestru program wyświetla szczegółowy raport dotyczący procesu optymalizacji w postaci pliku HTML.


CCleaner 5.15.5513
CCleaner

CCleaner to darmowy program przeznaczony do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych po codziennej pracy z komputerem przez różnego typu aplikacje. Program ten jest postrzegany jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.


MagicTweak 4.12
MagicTweak

MagicTweak to program przeznaczony do optymalizacji systemu Windows (98/2000/Me/XP). Program posiada prosty interfejs dzięki czemu każdy poradzi sobie z jego obsługą.


USB Image Tool 1.61
USB Image Tool

USB Image Tool jest to program do archiwizacji danych zgromadzonych na wszelkiego rodzaju kartach pamięci, przenośnych odtwarzaczach, pendrivach itp. Kopie zapasowe zapisywane są na dysku twardym naszego komputera w postaci pliku IMG zawierając pełny backup danych które znajdowały się na nośniku. Aplikacja wyposażona została dodatkowo w menedżer obrazów, który umożliwia ich katalogowanie i w razie potrzeby przywracanie na nośnik. Program pomimo braku polskiej wersji językowej nie przysporzy najmniejszych problemów w użytkowaniu.


Odzyskiwanie danych - Systemowe
Odzyskiwanie danych


BadCopy Pro 4.10 Build 1215
BadCopy Pro

Jeden z najlepszych programów służących do odzyskiwania danych z dyskietek FD, ZIP i JAZ, płyt CD i DVD, kart pamięci, a także innych nośników danych, również takich, które z powodu uszkodzeń są pozornie "niewidoczne" dla czytnika lub systemu.


CDCheck 3.1.14.0
CDCheck

Program przeznaczony do testowania, wykrywania i odzyskiwania uszkodzonych plików na płytach CD/DVD oraz napędach ZIP, USB.


Odzyskiwanie haseł - Systemowe
Odzyskiwanie haseł


Asterisk Key 10 build 3538
Asterisk Key

Asterisk Key jest bezpłatnym programem przeznaczonym do pokazywania ukrytych haseł znajdujących się pod gwiazdkami. Aplikacja doskonale radzi sobie z odczytywaniem nie tylko pól dialogowych w systemie ale również w przeglądarce internetowej.


Gmail Notifier Password Recovery
Gmail Notifier Password Recovery

Program przeznaczony do odzyskiwania haseł z programu Gmail Notifier w wersji v1.0.25.0. Gmail Notifier Password Recovery funkcjonuje w przypadku jeśli używana jest opcja zapamiętywania hasła w programie Gmail Notifier.


Testowanie i diagnostyka - Systemowe
Testowanie i diagnostyka


3DMark Vantage 1.0.2
3DMark Vantage

3DMark to aplikacja przeznaczona do testów wydajnościowych zestawów komputerowych głównie w zakresie wyświetlania grafiki trójwymiarowej. Przeznaczona jest do zastosowania domowego, jak również w przemyśle. Najnowsza wersja pozwala na przeprowadzenie testów przygotowanych specjalnie z myślą o systemie Windows Vista i najnowszym DirectX 10.


Fraps 3.2.5
Fraps

Program umożliwia zmierzenie wydajności w grach. Monitoruje ilość klatek na sekundę (FPS), obsługuje DirectX oraz OpenGL.


HD Tune 2.55
HD Tune

Darmowy program umożliwiający przetestowanie dysków twardych IDE i SCSI. HD Tune sprawdza wydajność dysku mierzoną prędkościami transferów, czasem dostępu i użyciem procesora.